BİLGİ BAŞVURU FORMU

İspanya’da yaşamayı ya da bu ülkeden gayrimenkul satın almayı kafanıza koyduysanız sizleri her konuda bilgilendiriyoruz. Bunun için bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM
Hizmetlerimiz

Yaşam Danışmanlığı Keşif Turları Emlak Yatırım Danışmanlığı Eğitim Danışmanlığı

GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI

İspanya, 2013 yılı itibari ile ülke ekonomisini canlandırma amacıyla Golden Visa (Altın Vize) uygulamasını hayata geçirmiştir. Bu uygulama ile beraber yabancı yatırımcılar ülkenin ekonomisine katkı sağlama şartıyla oturma iznini de alacaktır. Bizler de firma olarak hem İspanya hem de Türkiye’yi tanıyan ve alanında uzman olan gayrimenkul danışmanları ve avukatlarımızla sizlere bireysel emlak yatırımı konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktayız. İspanya’nın yabancı yatırımcılara verdiği bu şansı değerlendirmek ve İspanya’da konut sahibi olmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Uzman gayrimenkul danışmanlarımız, İspanya’da yapmayı planladığınız konut yatırımı konusunda doğru lokasyon, uygun fiyat ve değeri artacak olan yerleri tespit etmekte ve sizleri bu bilgilere göre yönlendirmektedir. Bu sayede de gelecekte yaptığınız yatırımdan kar elde etmenizi sağlamaktadır. İspanya’da son zamanlarda çok sayıda kiralık ve satılık konut bulunmaktadır. İspanya, 2008 ekonomik krizinden sonra emlak fiyatlarını geriye çekmiştir. Fakat 2014’ten itibaren bu durumu düzeltip, istikrarlı bir büyüme kat etmiştir. Bu nedenle İspanya’da yatırım yapmak gelecekte sizlere iyi paralar kazandıracaktır. Ekonomik krizden etkilenen İspanya bu nedenle ülkesini yabancı yatırımcılara açmış ve konut fiyatlarını da uygun tutmuştur. İspanya’da 25 bin Euro’dan başlayan konutlar bulmak mümkündür. Bu konutlardan da aylık ortalama bin 200 Euro gibi gelir elde edebilmektesiniz. İşte bu noktada bizler de sizlere kaliteli yatırım hususunda destek sağlamaktayız.

© 2017 İspanyadahayat.com by Fu2e