BİLGİ BAŞVURU FORMU

İspanya’da yaşamayı ya da bu ülkeden gayrimenkul satın almayı kafanıza koyduysanız sizleri her konuda bilgilendiriyoruz. Bunun için bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM
Hizmetlerimiz

Yaşam Danışmanlığı Keşif Turları Emlak Yatırım Danışmanlığı Eğitim Danışmanlığı

EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

İspanya’da eğitim, tıpkı ülkemizdeki gibi devlet ya da vakıf üniversiteleri aracılığı ile verilmektedir. Farklılık arayan ya da iş imkanları için İspanya’ya taşınmayı düşünen kişiler, firmamızın verdiği eğitim danışmanlığından yararlanarak; hangi okullarda nasıl eğitim alabileceğini öğrenebilmektedir. Sizlere vereceğimiz eğitim danışmanlığı hizmeti sayesinde, yeteneklerinize ve ilgi alanlarınıza göre bölümleri ve bu bölümlerin kaliteli olduğu üniversiteleri seçmeniz mümkün olacaktır.

İspanya’da eğitim dilleri çoğunlukla İspanyolcadır. Bunun haricinde Katalanca eğitim veren üniversiteler de mevcuttur. Eğer yabancı öğrenciler tarafından popüler olan bölümlerden birini (işletme, turizm, tasarım ya da iletişim) seçecek olursanız İngilizce dilinde eğitim almanız da mümkün olabilmektedir. İspanya’da eğitim süresi ülkemizdeki gibi 4 senedir. Sizleri firma olarak bu 4 sene boyunca nasıl dersler göreceğiniz konusunda bilgilendirmekteyiz. Bunun yanı sıra eğitim göreceğiniz yıllarda orada nasıl yaşanacağını, neler yapılacağını, hobiler ve ilgi alanları konusunda da verilerle bilgilendirme yaparak, İspanya’da bulunduğunuz süre boyunca hem eğlenmenizi hem de öğrenmenizi sağlayabilmekteyiz.

İspanya’da lisansın yanı sıra yüksek lisans yapma imkanınız da bulunmaktadır. Burada da eğitim dili aslında çoğunlukla İspanyolca olsa da bazı üniversiteler uluslararası öğrencileri de düşünerek İngilizce eğitim vermektedir.

© 2017 İspanyadahayat.com by Fu2e